Kontakt

FLUGO BIURO PODRÓŻNIKÓW
NR KONCESJI: 0767

ul. M. Skłodowskiej-Curie 10
85-094 Bydgoszcz

tel. (052) 340 04 16
fax (052) 341 75 05

Andreo Grzębowski - Prezes

Andreo Grzębowski

Prezes Zarządu Biuro Podróżników Flugo od 1999 roku i Prezes Polskich Biur Podróży ALIANS / OSTA.

Uzyskał dyplom MBA w Wyższej Szkole Biznesu przy Politechnice Warszawskiej i tytuł magistra na kierunku Zarządzanie i Marketing Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył kurs "Zarządzanie Marketingowe" organizowany przez Francuski Instytut Zarządzania.

Jego największą pasją są podróże... W roku 1990 zdobył uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych i zwiedził ponad 90 krajów świata. Włada sześcioma językami - polski, hiszpański, angielski, esperanto, litewski, rosyjski.

e-mail: andreo@flugo.com.pl

Maciej Chajkowski - Bilety lotnicze

Maciej Chajkowski

Podróżnik od kołyski, zwiedził z plecakiem praktycznie całą Europę oraz Amerykę Środkową.

Wieloletnia praca za granicą umożliwiła mu spełnić swoje marzenie o podróży do Australii gdzie pracował, studiował poznając tradycję, obyczaje tubylców oraz kulturę azjatycką.

Magister Turystyki i Rekreacji, absolwent International House Queensland w Cairns, na której zdał egzamin International English Language Testing System.

We wszystkim, co robi, szuka dobrej zabawy.

tel. (052) 340 04 16
e-mail: bilety@flugo.com.pl

Michał Mączyński - Bilety lotnicze
rezerwacje grupowe

Michał Mączyński

Podróżnik z zamiłowania, od 9 lat związany z Biurem Podróżników Flugo. Przygodę z turystyką rozpoczął od wyjazdów na obozy wędrowne i odkrywanie bieszczadzkich ostępów, by następnie pilotować wycieczki po kraju i zagranicy. By zawinąć na stałe do portu zwanego Flugo i wysyłać swoich klientów do najodleglejszych miejsc na Ziemi.

Ukończył VIII LO o profilu turystyczno-ekologicznym, 2 letnie studium turystyczne, a magisterkę ma z politologii na bydgoskim uniwerku.

tel. (052) 340 04 16
e-mail: mike@flugo.com.pl

Agata Stefaniak-Pasiciel - Centrum podróży

Agata Stefaniak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, kierunek turystyk i rekreacja. Od czasów liceum zgłębiała wiedzę o turystyce ucząc się w klasie o profilu turystyczno - lingwistycznym. Ukończyła kurs pilotów wycieczek a także kurs wychowawcy kolonijnego.

Z Flugo związana od 2008 roku - zajmuje się obsługą klientów indywidualnych - oferując im niezapomniane wakacje w najróżniejszych zakątkach świata.

Miłośniczka sportu, uwielbia piłkę nożną i tenis. Odpoczywa jeżdżąc rowerem lub czytając ksiązki podróżnicze, z których czerpie inspiracje do codziennej pracy.

tel. (052) 360 82 82
e-mail: wczasy@flugo.com.pl

Beata Kwiatkowska - Centrum podróży

Beata Kwiatkowska

Absolwentka turystyki i rekreacji. Uwielbia sport w każdej postaci. W załodze FLUGO od 2007 roku. Podróże są jej pasją, dlatego też sprawdza się w roli ich organizatora. Zajmuje się głównie wyjazdami grupowymi.

Po pracy wypoczywa grając w siatkówkę lub oglądając filmy akcji.

tel. (052) 360 82 82
e-mail: b.kwiatkowska@flugo.com.pl

Rafał Sikorski - Dalekie wyprawy
Biuro podróżników i FITy

Rafał Sikorski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji w Olsztynie oraz Wydziału Marketingu i Zarządzania w Toruniu, od kilku lat związany z turystyką. Z zamiłowania podróżnik, m.in. USA, Karaiby, kraje europejskie i zaś weekendami włóczykij, lubiący odkrywać piękno małych polskich miasteczek i prowincji. Szczególnie kochający Bieszczady i wszystko co z Nimi związane.

Namiętnie czytający książki historyczne oraz reportaże, a w wolnych chwilach oddający się fotografii i gotowaniu dla rodziny i przyjaciół.

tel. (052) 345 58 14
e-mail: tours@flugo.com.pl

Michał Brzozowski - Incentive travel

Michał Brzozowski

Jeden ze współzałożycieli Flugo, związany z pilotażem od 1995 roku przeszedł wszystkie szczeble wtajemniczenia pracy w turystyce - od pilotowania grup autokarowych w Europie przez tworzenie programów do katalogu i kontraktowanie dostawców, prace w dziale biletów lotniczych do organizacji wyjazdów motywacyjnych i konferencji.

Odwiedził wszystkie kontynenty z wyjątkiem Antarktydy, najbardziej zafascynowany Afryką Wschodnią , którą stara się odwiedzić kilka razy w roku.

tel. (052) 376 46 65
e-mail: groupdesk@flugo.com.pl

Internetowa platforma B2B
dla partnerów biznesowych

Panel klienta

Zaloguj się / Zarejestruj się


Nasi Agenci