O firmie

FLUGO
Biuro Podróżników
NR KONCESJI:0767

jest zrzeszone w:


Polska Izba TurystykiIATA
Accredited AgentALIANS
Polska Sieć Biur PodróżyPolski Związek Organizatorów TurystykiStowarzyszenie Przedsiębiorców
Kujaw i Pomorza


Wiarygodna Firma
Wiarygodna Firma
Andreo Grzębowski

Biuro Podróżników FLUGO zostało założone w 1998 roku przez pilotów wycieczek. Pasja założycieli, ogromne doświadczenie, wiedza i znajomość realiów oraz profesjonalizm w zorganizowaniu każdej wyprawy, gwarantują Państwu satysfakcję. Doświadczeni piloci, sprawdzeni kontrahenci oraz sukcesy na rynku turystycznym, cieszą nas, ale również rodzą przed nami nowe wyzwania. Chcemy stawiać im czoła - poszerzać ofertę turystyczną, podnosić poziom usług, pozytywnie zaskakiwać i być jeszcze bliżej Państwa. Wszystko w imię spełniania podróżniczych marzeń tysięcy Polaków. Posiadamy ofertę wyjazdową do ponad 100 krajów.

Biuro Podróżników FLUGO, w nowym sezonie 2011 proponuje pełen wachlarz wyjazdów. Trzon oferty skierowany jest do podróżników, czyli do osób aktywnych i ciekawych świata, ale dysponujących ograniczonym czasem urlopowym. Będą to zatem wycieczki bogate w atrakcje, o wysokim standardzie i niedługie. Dla tych wszystkich, którzy dysponują dłuższym urlopem, jest szansa na głębsze poznanie niektórych regionów świata - dla nich stworzyliśmy łowcę przygód. Będą to wyjazdy o charakterze długotrwałych i dociekliwych wycieczek objazdowych oraz wyprawy trampingowe. Ci, którzy wolą chodzić własnymi ścieżkami też powinni być usatysfakcjonowani, gdyż mamy w ofercie szereg wyjazdów dla indywidualnego klienta. Indywidualista, to wyjazdy przy współpracy z zaufanym i sprawdzonym kontrahentem zagranicznym, ale bez pilota z Polski. Ci, którzy pewniej się czują na solidnej łodzi, mogą wybrać wilka morskiego. Wybór jest ogromny: rejs na koniec Świata - Falklandy, półwysep Antarktydzki i opłynięcie legendarnego przylądka Horn, czy też rejs między bajecznymi wyspami Oceanu Indyjskiego - Seszele, Mauritius, Madagaskar, Reunion.

Z każdym sezonem mamy dla Państwa nowe propozycje. Szczególnie polecamy wyprawę w fascynujące lasy Kostaryki, wyprawę do Afryki Wschodniej na malownicze Wyspy Oceanu Indyjskiego, zwiedzanie "Krainy Porannej Ciszy" czyli Korei Południowej, cudowne rejsy "na koniec Świata", a także ekskluzywną ofertę dla nowożeńców - śluby i miesiące miodowe na rajskich wyspach. Wracamy też do Afryki Środkowej, by ujrzeć skarby Ugandy, Ruandy i Burundi oraz zachęcamy do spojrzenia na Filipiny - mistyczną wyprawę w okresie Świąt Wielkanocnych oraz dwutygodniową wyprawę kamperem do Nowej Zelandii. Nie zabraknie bliskich spotkań z dzikimi zwierzętami, cudami natury i zabytkami o światowej sławie. Na wszystkich siedmiu kontynentach!

Dzięki zrzeszeniu w Polskiej Izbie Turystyki, Polskiej Sieci Biur Podróży ALIANS i IATA dajemy gwarancje należytej obsługi imprez i zabezpieczenia finansowego (polisa ubezpieczeniowa odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki SIGNAL IDUNA T.U. nr M 217057).

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do tej pory spełniliśmy marzenia o podróży wielu tysięcy klientów, dlatego właśnie zapraszamy do naszego Klubu Podróżników Flugo, którego uczestnicy otrzymują szereg przywilejów i nagród. Dzięki niemu również będziemy mogli bliżej poznać Państwa marzenia a tym samym lepiej pomagać je realizować.

Jesteśmy gotowi spełnić Państwa życzenia
Prezes zarządu
Andreo Grzębowski

certyfikat IATA Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych uprawniający do sprzedaży biletów lotniczych
certyfikat IATA
Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych
uprawniający do
sprzedaży biletów lotniczych
dyplom Polskiej Izby Turystyki
dyplom
Polskiej Izby Turystyki
dyplom British Airways
dyplom
British Airways
certyfikat Polskiej Izby Turystyki
certyfikat
Polskiej Izby Turystyki

wypis z
Centralnego
Rejestru Zezwoleń
Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Organizatora Turystyki
Ubezpieczenie
Odpowiedzialności Cywilnej
Organizatora Turystyki
Mecenas Bydgoskiego Sportu
Mecenas Bydgoskiego Sportu
Emirates appreciation 2013
Emirates appreciation 2013
Gazele Biznesu 2014
Gazele Biznesu 2014
Internetowa platforma B2B
dla partnerów biznesowych

Panel klienta

Zaloguj się / Zarejestruj się