Opinie

Prezentujemy Państwu wybrane opinie naszych klientów o naszej ofercie.

Jeśli są Państwo naszymi klientami i chcecie podzielić się opinią o naszej firmie prosimy wypełnić poniższy formularz.

Wyświetlam: 1 - 10 | z 32 1 2 3 4 >


Incentive Trip w Berlinie

Data imprezy: grudzień 2015

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za organizację oraz koordynację Incentive Trip firmy Boehringer Ingelheim dla ponad 150 uczestników. (...) Chcielibyśmy podkreślić olbrzymią pomoc i elastyczność w dostosowaniu programu wyjazdu do oczekiwań uczestników, zarówno na etapie planowania, jak i również na miejscu podczas pobytu. Sam program został przygotowany przez BP Flugo z wykorzystaniem bardzo dużej wiedzy na temat lokalnych atrakcji, które idealnie spełniły Nasze oczekiwania. Specjalne podziękowania dla koordynatorów wyjazdu, p. Marty Domasz i p. Michała Brzozowskiego jak również dla wszystkich pilotów oraz rezydentów za troskliwą opiekę nad Klientami. Z całą pewnością jeszcze raz skorzystamy ze współpracy z Biurem FLUGO, które okazało się znakomitym partnerem biznesowym spełniającym wszystkie oczekiwania klienta w kraju jak i na całym świecie.

Autor opinii: Boehringer Ingelheim


wyjazdy konferencyjne z Flugo

Data imprezy: maj 2016

Niespotykana dbałość o wszystkie szczegóły to z pewnością cecha wyróżniająca pracowników FLUGO Sp. z o.o., co dało się odczuć od momentu otrzymania oferty, aż po zakończenie wyjazdu. Znajomość proponowanych destynacji, profesjonalizm działania, doświadczenie, pomysłowość jak również elastyczność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań – to wszystko pozwoliło zapewnić uczestnikom konferencji - naszym Klientom - niezapomniane wrażenia i wspomnienia na długi czas. Ich późniejsze komentarze i oceny również to potwierdzały. Przy obsłudze dotychczas realizowanych przez FLUGO Sp. z o.o. wyjazdów, zawsze mogliśmy liczyć na zaangażowanie pilotów, którzy nie tylko ciekawie opowiadali o zwiedzanych miejscach, ale przede wszystkim dbali o zadowolenie i integrację uczestników – zawsze byli do naszej dyspozycji. Dodatkowe materiały przygotowywane przez Biuro Podróżników również cechowała precyzja wykonania i dbałość o estetykę. Z przyjemnością polecamy współpracę z Biurem Podróżników FLUGO Sp. z o.o. wszystkim tym, którzy cenią wysoką jakość współpracy i oczekują realizacji wyjazdów na najwyższym poziomie.

Autor opinii: Arsanit


USA

Data imprezy: lipiec 2016

Szczerze rekomenduję ta firmę, z której usług Ursa korzystała kilkukrotnie. Oferta która została nam przedstawiona była najlepsza, a serwis który oferowało nam Flugo był na najwyższym poziomie. Najlepszym dowodem super organizacji nich będzie fakt, że kiedy z winy jednej osoby mieliśmy ponad godzinne opóźnienie i jasne było to że nie zdążymy na zaplanowany obiad, plan został szybko skorygowany w taki sposób ze żaden z uczestników tego nie zauważył. Wręcz przeciwnie odebrali to za extra niespodziankę. Całość wyjazdu była zgodna z podpisaną umową, nie czekały na nas przykre niespodzianki w postaci dodatkowych kosztów

Autor opinii: URSA Polska


Konferencja w Rumunii

Data imprezy: kwiecień 2016

W kwietniu 2016 roku Flugo przygotowało wyjazd dla naszych kluczowych klientów do Rumunii. Wyzwanie stanowiła nie tylko spora grupa 50 osób, ale i wymagający charakter wyjazdu - połączenie spotkań biznesowych, konferencji, ze zwiedzaniem Rumunii i aktywny wypoczynkiem. (...) Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Biuro Podróżników FLUGO. O profesjonalizmie tej firmy świadczy nie tylko dotrzymanie harmonogramu i założonego budżetu, ale przede wszystkim zadowolenie naszych pracowników oraz Klientów, którzy byli usatysfakcjonowani z przygotowanego wyjazdu.

Autor opinii: Xella Polska


Turkmenistan (wycieczka indywidualna na dwie osoby)

Data imprezy: kwiecień 2015

Nie lubimy "podróżować w tłumie", więc poprosiliśmy biuro Flugo o zorganizowanie wycieczki indywidualnej. Pani Marta już na wstępie przedstawiła doskonałą ofertę, a następnie cierpliwie wprowadzała wszystkie proponowane przez nas zmiany. Załatwienie wstępnych formalności wizowych i zakup biletów lotniczych w/g naszej specyfikacji odbyły się bez żadnych problemów. Turkmeński kontrahent również stanął na wysokości zadania. Przez cały czas byliśmy pod opieką przewodniczki o niesamowitej wiedzy (była kiedyś zastępca kierownika muzeum w Mary) posługującej się biegle językiem angielskim i rosyjskim. Nasz szofer kierujący terenowym Lexusem bez problemu radził sobie z lokalnymi drogami (lub ich brakiem). Warunki zakwaterowania w Aszchabadzie (hotel Nusay) z nawiązką spełniły nasze oczekiwania. Wróciliśmy do kraju z uczuciem świetnie spędzonego czasu - każdy dzień był bardzo dobrze zaplanowany, tak aby zmaksymalizować doznania estetyczne i inne, ale nie zmęczyć podróżnika. Jedyny minus całej imprezy to poczucie zniesmaczenia brzydotą Polski, która kłuje strasznie w oczy po doświadczeniach Turkmeńskich. Podsumowując: jeśli chcecie doświadczyć niesamowitych wrażeń podróżniczych, dzwońcie do Flugo, proście panią Martę do telefonu i zamawiajcie wycieczkę do Turkmenistanu. Przed wyjazdem upewnijcie się, że w Aszchabadzie zatrzymacie się w hotelu Nusay (wynajęcie całego apartamentu nie kosztuje dużo) i że na miejscu będzie się Wami opiekować pani Jewgenia. Kiedy wrócicie do kraju będziecie długo wspominać tę wyprawę.

Autor opinii: Jacek i Agatka :-)


TURYSTYCZNA OBSŁUGA KONFERENCJI

Data imprezy: 08.02.2015-15.02.2015

Bardzo dziękuję za wspaniały wyjazd na narty. Wszystko było zgodne z przedstawioną ofertą - apartamenty czyste, przestronne, nasłonecznione. Nawet pogoda odpowiednia do szusowania. Instruktorzy wspaniali i profesjonalni, idealnie dobrani do wczasowiczów. Opiekun wycieczki Pani Katarzyna Koczorowska przygotowana do tego typu wyjazdu perfekcyjnie, potrafiąca się odnaleźć w sytuacjach trudnych oraz bardzo trudnych. Pozdrawiam i polecam.

Autor opinii: Adam Parol


Narty z Henklem

Data imprezy: Luty 2015

Z czystym sumieniem potwierdzam ogromny profesjonalizm, zaangażowanie i wiedzę jaką posiada firma Flugo w organizacji wyjazdów narciarskich. Jednak największą przewagą i zaletą tej firmy są LUDZIE jacy tam pracują, dawno tak świetnie się nie czułem na wyjeździe jak w tym roku, stworzyli wspaniałą atmosferę i wykazali się ogromnym zaangażowaniem we wszystkich przedsięwzięciach w jakich miałem przyjemność uczestniczyć. Z przyjemnością Ich polecam i chciałbym ponownie oddać się w "Ich ręce"

Autor opinii: Grześ


Namibia selfdrive

Data imprezy: lipiec 2014

Witam,wycieczka przebiegła pomyślnie, udało nam się zrealizować program, wróciliśmy pełni wrażeń cali i zdrowi. Podobała nam się cała organizacja wyjazdu, kontakt z lokalnym kontrahentem, transfery, super samochód. Poza przelotem wszystko super- bierzemy się do pracy i oszczędzamy na następny wyjazd z Flugo. Serdecznie pozdrawiamy

Autor opinii: Ola i Jarek ze Słupska


Tajlandia - Kambodża

Data imprezy: lipiec 2014

Nie żałuję ani złotówki i ani dolarka, które wydałem na ten wyjazd Tajlandia - Kambodża. Miałem pewne wątpliwości, co do sensowności korzystania z usług biura w organizowaniu wyjazdu, ale dziś wiem, że sam mógłbym to zorganizować taniej, ale to by nie było to samo. Żona zachwycona. Przewodnicy super, warunki wszędzie wspaniałe, obsługa kapitalna. No i mnóstwo atrakcji. Będę każdemu polecał taką formę podróżowania. Z pozdrowieniem

Autor opinii: Stanisław z Bydgoszczy


Tajlandia

Data imprezy: luty 2014

Minął niemal tydzień od powrotu ekipy Team Arsanit z wyprawy do Tajlandii, a my do tej pory nie potrafimy wrócić do obecnej rzeczywistości... Atrakcje, jakie zorganizowała nam firma FLUGO, z całą pewnością jeszcze na długie tygodnie pozostaną żywe w naszych umysłach. Krokodyle, słonie, dzika dżungla, motorówki, wycieczka na miarę tych znanych z kina - dziękujemy za możliwość posiadania tak wspaniałych wspomnień. Już liczymy dni do kolejnego wyjazdu pod banderą Team Arsanit!

Autor opinii: Team Arsanit


Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Nazwa imprezy*
Data imprezy:
Twoje imię lub pseudonim*:
Twój email (nie będzie pokazany):

Twoja opinia*:

Internetowa platforma B2B
dla partnerów biznesowych

Panel klienta

Zaloguj się / Zarejestruj się