Opinie

Prezentujemy Państwu wybrane opinie naszych klientów o naszej ofercie.

Jeśli są Państwo naszymi klientami i chcecie podzielić się opinią o naszej firmie prosimy wypełnić poniższy formularz.

Wyświetlam: 11 - 20 | z 32 < 1 2 3 4 >


Fuerteventura

Data imprezy: styczeń 2014

Uczestnicy wyjazdu Team Arsanit chcą serdecznie podziękować firmie FLUGO za kompleksowe zorganizowanie im lata w samym środku zimy! Atmosfera panująca na wyspie była niesamowicie gorąca i to nie wyłącznie za sprawą pogody. Pracownicy FLUGO to osoby bardzo towarzyskie, kontaktowe, wkładające całe swoje serce w wykonywaną pracę, która jest ich ogromną pasją, a nie wyłącznie obowiązkiem. Tak, to był udany tydzień. Do zobaczenia w następnych edycjach Team Arsanit!

Autor opinii: Team Arsanit


Kenia - Tanzania - Zanzibar

Data imprezy: 8-22.11.2013

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za wspaniale zorganizowane wakacje (Kenia-Tanzania-Zanzibar). Wszyscy byliśmy zachwyceni przede wszystkim programem, warunkami pobytu, naszymi kierowcami i oczywiście Karoliną. Dużo słów uznania za jej uśmiech, profesjonalizm, kulturę osobistą – właściwie za wszystko. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Autor opinii: Ewa Gołębiowska


Iran

Data imprezy: 20.09-10.10.2013

Chciałbym serdecznie podziękować FLUGO za zorganizowanie w tak profesjonalny sposób całego przedsięwzięcia. W szczególności muszę przyznać, że przewodnicy w osobach Alberta Kwiatkowskiego oraz Afkham Badiee i Leili Deilami byli najwyższej klasy i z wielką przyjemnością uczestniczyłbym w kolejnych wyjazdach z tymi osobami. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę dużo sukcesów dla całej ekipy FLUGO.

Autor opinii: Sylwester Skoczek


Turcja

Data imprezy: 06/2013

Witam, W imieniu Całej Grupy serdeczne podziękowania dla Pani Beaty oraz całego Biura Podróżników za przygotowanie fantastycznej imprezy. Z przyjemnością polecamy usługi Biura Flugo. Profesjonalna i miła obsługa, warunki wyjazdu zgodne z przedstawioną ofertą , solidność i zaangażowanie w dogranie wszystkich drobiazgów oraz dostarczenie dokumentów. Wszystko to pomimo niemałych przeciwności stawianych przez los. Wielka 5 z dużym + Serdeczne pozdrowienia Zarząd oraz Biuro Firmy Jamax

Autor opinii: Jamax Bielsko-Biała


Las Vegas USA

Data imprezy: 11-17 kwiecień 2013

Super biuro ! wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie, w przyszłości pewnie skorzystamy z ich usług .Pani pilot na koniec otrzymywała nawet oferty matrymonialne od męskiej części turystów ale jak to się mówi co się dzieje w Vegas zostaje w Vegas:)

Autor opinii: Eko-Termo


Iguazu-Ziemia Ognista-Patagonia-Santiago de Chile

Data imprezy: marzec 2013

Bardzo ciekawy i udany wyjazd. Kontrahenci bez zarzutu. Miejscowi przewodnicy mili i kompetentni. Do tego dobry wybór hoteli. Oprócz sprawnej realizacji programu były też niespodzianki. W okolicy Punta Arenas nie było już pingwinów, odpłynęły. W zamian inna atrakcja - replika statku Magellana. Ale nieoczekiwanie pingwiny widzieliśmy koło Ushuaia. To ukłon miejscowego przewoźnika, który zaprosił nas na dłuższą trasę statkiem po kanale Beagle i to bez dopłaty! W Santiago de Chile zabawna pomyłka. Obsługa przewodnicka w języku rosyjskim. Polacy czy Rosjanie - cóż za różnica. Podsumowując: sukces wyjazdu sprawiły dwa elementy. Profesjonalizm biura Flugo i Rafała Sikorskiego a także piękna, słoneczna pogoda, która wytrwała przez ponad dwa tygodnie! Dziękujemy za bardzo dobre przygotowanie wyjazdu.

Autor opinii: Krzysztof z Tychów


Fiji

Data imprezy: listopad 2012

Panie Rafale, Wróciliśmy cali i zdrowi i wspaniale wypoczęci po naszej długiej podroży a to miedzy innymi za zasługą super zorganizowanego kilkudniowego pobytu na Fidżi. Stad wielkie podziękowania za miejsce (REWELACJA) i organizacje wszystkiego. Z pozdrowieniem

Autor opinii: Dorota z Warszawy


Kambodża - Wietnam

Data imprezy: listopad 2012

Panie Rafale! Serdeczne dzięki za organizację wyjazdu Kambodża - Wietnam. Wszystko wypaliło bez szwanku! Pozdrawiam i mam nadzieję jeszcze skorzystać z Flugo

Autor opinii: Antoni z Warszawy


Maroko

Data imprezy: 17-24.11.2011

Tak jak ostatnio , pokuszę się o krótkie podsumowanie wyjazdu i jego organizacji. Program imprezy był bardzo interesujący, a zaproponowane wycieczki okazały się bardzo ciekawe . Na pozytywne podsumowanie imprezy ogromny wpływ miała nasza pilotka Karolina Sypniewska Profesjonalne przygotowanie , zaangażowanie , uśmiech na twarzy a jednocześnie stała opieka nad uczestnikami wycieczki sprawiły, że usłyszałam od wszystkich same pochwały na jej temat do których się zresztą dołączam. Z dużą swobodą i humorem opowiadała nam o kulturze, historii i zwyczajach marokańskich. Dbała o komfort i bezpieczeństwo w trakcie organizacji wycieczek, jak również pomagała w zorganizowaniu i przeprowadzeniu dodatkowych atrakcji dla naszych gości. Muszę dodać jeszcze , że oprócz naszej pilotki bardzo pomagała nam rezydentka Magda, która była można powiedzieć w stałym kontakcie z naszą grupą. Dziękuję Państwu za zorganizowanie tego wyjazdu i mam nadzieję na tak dobrą współpracę na przyszłość

Autor opinii: Izabela Hajkiewicz


Turcja

Data imprezy: sierpień 2011

Pragnę wyrazić swoje najszczersze uznanie dla biura! Skorzystałam z ich usług po raz pierwszy i myślę że nie ostatni!!Obsługa na najwyższym poziomie, mili kompetentni, profesjonalni! Dobranie wycieczki w 100% spełniło nasze wymagania! Same pozytywy oby tak dalej !!!

Autor opinii: Angelika z Bydgoszczy


Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Nazwa imprezy*
Data imprezy:
Twoje imię lub pseudonim*:
Twój email (nie będzie pokazany):

Twoja opinia*:

Internetowa platforma B2B
dla partnerów biznesowych

Panel klienta

Zaloguj się / Zarejestruj się